Sobota 8.8.2020 , Soběslav
Hledat

Právě dnes

Sobota | 8. Srpna 2020

Ubytování

Reklama

I tady může být Vaše reklama, kontaktujte nás pro více informací

Archa

Penzion Archa se nachází na Svatém Kopečku u Olomouce, v těsné blízkosti jedné z nejnavštěvovanějších zoologických zahrad v České republice. Nabízí ubytování ve stylově vybavených dvoulůžkových pokojích. Hostům je k dispozici televize se satelitem, minibar, trezor, vířivá vana Whirpool a parkování uvnitř areálu.

Pro Vaše blízké či obchodní partnery Vám také nabízíme dárkové certifikáty na ubtovací služby v penzionu Archa v hodnotě, kterou si sami zvolíte.

Adresa: Darwinova 39, Svatý Kopeček
www: http://www.archa-zoo.cz
tel.: +420 736 613 569
e-mail: restaurace@archa-zoo.cz

Best Hotel Garni

Nabídka ubytování v garni hotelu 10 min od centra Olomouce. Je vhodný pro sportovce a obchodní cestující. Kapacita je 63 lůžek. Možnost zajištění snídaně.

Adresa: Na Střelnici 48, 779 00 Olomouc
www: http://www.best-hotel-garni.cz
tel.: +420 585 231 450
e-mail: recepce@besthotelgarni.cz

BestWestern Hotel Prachárna

Velkolepé a reprezentativní prostředí v rekonstruované historické budově se nachází 5 km od centra Olomouce ve směru na Hradec Králové. Vzdálenost od centra vyvažuje hned několik výhod: tenisové kurty s nočním osvětlením, možnost zahrát si fotbal, vyzkoušet si rybolov nebo půjčit si jízdní kola a poznat tak město a okolí z jiného úhlu.

Adresa: Křelovská 91, 779 00 Olomouc
www: http://www.hotel-pracharna.cz
tel.: +420 585 411 271
e-mail: recepce@hotel-pracharna.cz

Clarion Congress Hotel Olomouc

Clarion Congress Hotel Olomouc nabízí mimořádný komfort moderních pokojů a špičkově vybavené konferenční i gastronomické zázemí.

Nově zrekonstruovaný hotel je díky vysokému standardu všech služeb, individuálnímu přístupu ke klientům a skvělé poloze nedaleko centra Olomouce ideálním místem pro Váš pobyt i realizaci nejrůznějších druhů společenských a konferenčních akcí.

Hotel je situován přímo naproti hlavnímu vlakovému nádraží, přibližně 500 m od autobusového nádraží a má výborné dopravní napojení na dálnici směr Praha, Brno a Ostrava. Zastávka MHD do centra města se nachází přímo u hotelu.

Hotel disponuje celkovou kapacitou 126 pokojů a apartmánů - Clarion Congress Hotel Olomouc - Váš partner pro ubytování v Olomouci.

konferenční kapacitou až pro 1 400 delegátů (přičemž největší sál bude až pro 1 100 delegátů) je Clarion Congress Hotel Olomouc jedním z největších kongresových hotelů v Olomouci a okolí.

Benada Restaurant s kapacitou až 100 míst nabízí širokou nabídku specialit české a mezinárodní kuchyně.

Adresa: Jeremenkova 36, 779 00 Olomouc
www: http://www.clarioncongresshotelolomouc.com/cs/
tel.: +420 581 117 117
e-mail: info.cchol@clarion-hotels.cz

Fojtství

Nabízíme ubytování 10 km od centra Olomouce v jednolůžkových a vícelůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, součástí je hlídané parkoviště. K dispozici je restaurace, letní zahrádka, tenisové kurty. Možnost pořádání školení pro firmy.

Adresa: Svatý Kopeček 91, Svatý Kopeček
www: http://penzionfojtstvi.webnode.cz
tel.: +420 585 385 005
e-mail: penzionfojtstvi@seznam.cz

Garnet

Restaurace a pension Garnet nabízí možnost ubytování ve dvoulůžkových pokojích s přistýlkou a apartmánu, celková kapacita je 17 lůžek. Penzion nabízí parkování přímo u vchodu zdarma, parkoviště je nepřetržitě sledováno kamerovým systémem. Restaurace nabízí možnost posezení v zimní zahradě, salonku, v letních měsících na zahrádce.

Adresa: Lazecká 88, 779 00 Olomouc
www: http://pensionolomouc.cz
tel.: +420 585 233 251
e-mail: restauracegarnet@olomoucko.com

Hesperia Hotel

Nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel s bezbariérovým přístupem je situován v blízkosti dálnice od Brna. Možnost parkování pro 150 vozů bez poplatku, k dispozici také 7 garáží a parkování pro autobusy. Hesperia je ideální pro pořádání kongresů, konferencí i rodinných akcí až pro 300 osob. Možnost využití letní terasy či klimatizované zimní zahrady doplňuje nabídka relaxačních prostor se saunou a Whirlpool vanou.

Adresa: Brněnská 55, 772 00 Olomouc
www: http://www.hotel-hesperia.cz
tel.: +420 585 421 735
e-mail: hesperiahotel@gmail.com

Hotel a penzion Arigone

Budovy Arigone se nachází v historickém centru Olomouc na Michalském návrší v bezprostřední blízkosti kaple sv. Sarkandra. Jejich součástí je hotel, penzion, restaurace a masážní studio. 

V hotelové části můžete obdivovat spojení renovovaných a nově vybudovaných stavebních prvků. V restauraci uvidíte dvouúrovňové řešení s využitím dřeva jako hlavního stavebního materiálů. Zůstaly zde zachovány románské oblouky a románské kamenné bloky, které jsou obnaženy a v kontrastu s bílou omítkou tvoří harmonické prostředí pro příjemné posezení. 
Celková kapacita je 53 pokojů a 90 lůžek. Všechny pokoje jsou nekuřácké. 
Adresa: Univerzitní 20, 779 00 Olomouc
www: www.arigone.cz
tel.: +420 585 232 351
e-mail: hotel@arigone.cz

Hotel Alley Olomouc ****

Náš hotel najdete přímo v srdci Olomouce, v klidném prostředí městského parku. Poskytujeme prvotřídní ubytování ve třiceti komfortních pokojích. Všechny prostory hotelu jsou bezbariérové a klimatizované. Součástí hotelu je fitness a relax centrum, parkovat můžete na hlídaném hotelovém parkovišti.

Hotel Alley je umístěn na začátku rozlehlého parku, ve kterém je možné kromě klidu a relaxace najít i sportovní vyžití na tenisových kurtech či při minigolfu. Součástí parku je i botanická zahrada s rozáriem. Vzdálenost do centra města, kde si můžete kromě jiného prohlédnout jednu ze světových památek UNESCO - Sloup nejsvětější trojice, je necelých pět minut chůze od našeho hotelu. V blízkosti hotelu se rovněž nachází Univerzita Palackého a také mnoho restaurací, barů a obchodů.

Ať už cestujete do Olomouce za obchodním jednáním či na dovolenou, budeme rádi, když si pro svůj pobyt vyberete náš hotel. Čtyřhvězdičkové ubytování v Olomouci doplňujeme odpovídajícím servisem. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Adresa: Michalské stromořadí 1061, 772 00 Olomouc
www: www.hotel-alley.com
tel.: + 420 585 502 999
e-mail: booking@hotel-alley.cz

Hotel Flora

Moderní desetipatrová stavba v sobě ukrývá největší hotel v Olomouci s kategorizací ***/****. S celkovou kapacitou 332 lůžek rozdělených do 5 kategorií nemá, co do velikosti, konkurenci. Je umístěný v klidové části, v těsném sousedství městských parků, ve kterých se konají květinové výstavy Flora Olomouc a vzdálen jen deset minut pěší chůze od historického centra města. Přímo v hotelu se nachází Balneo centrum – zařízení nabízející relaxaci v podobě masáží, zábalů a saunování, i pohyb formou aquaerobiku a plavání.

Adresa: Krapkova 34, 779 00 Olomouc
www: http://www.hotelflora.cz
tel.: +420 585 422 200
e-mail: hotelflora@hotelflora.cz

Hotel Gól

Tříhvězdičkový Hotel Gól se nachází v blízkosti centra města, v klidném prostředí poblíž sportovního areálu SK Sigma a sportovně-relaxačního centra OMEGA. Kapacita hotelu je 87 lůžek. Pokoje disponují koupelnou s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a telefonem. Velké množství sportovního a společenského vyžití zaručuje ubytovaným hostům zábavu, odpočinek od každodenních starostí a příjemnou relaxaci. V blízkosti hotelu se nachází několik barů a restaurací, které vás zajisté uspokojí. Pro milovníky sportu jsou k dispozici tenisové kurty, bowling, squash, plavecký bazén, zimní stadion a centrum OMEGA.

Adresa: Legionářská 12, 779 00 Olomouc
www: http://www.hotel.gol.cz
tel.: +420 585 229 813
e-mail: hotel@gol.cz

Hotel Lafayette

Další z řady čtyřhvězdičkových hotelů v blízkosti historického centra Olomouce. Ideální pro všechny, kdo hledají klid, soukromí a služby na úrovni. Dobrou pověst hotelu potvrzují návštěvy slavných osobností ze světa politiky, kultury i sportu.

Adresa: Alšova 8, 779 00 Olomouc
www: http://www.lafayette.cz/
tel.: +420 585 436 600
e-mail: hotel@lafayette.cz

Hotel Senimo

Tříhvězdičkový hotel v blízkosti hlavního vlakového nádraží mile překvapí příjemnou atmosférou a pohodlným ubytováním. Moderně zařízené pokoje s LCD, satelitem a rychlým internetem jsou samozřejmostí, stejně jako pohodlné parkování na hotelovém parkovišti či v hotelové garáži.

Adresa: Pasteurova 905/10, 772 00 Olomouc
www: http://hotel.senimo.cz
tel.: +420 587 209 800
e-mail: recepce@senimo.cz

Hotel U Dómu

Hotel je umístěn nedaleko katedrály sv. Václava. Ve všech apartmánech je telefon, TV se satelitem a malá kuchyňka.

Adresa: Dómská 4, 772 00 Olomouc
www: http://www.hoteludomu.cz
tel.: +420 585 220 502
e-mail: hoteludomu@email.cz

NH Olomouc Congress

Stylové prostředí, moderní technické zázemí a znamenité pokrmy jsou charakteristickými znaky hotelu NH Olomouc Congress. Pro své umístění jen pár kroků od historického centra představuje NH Olomouc Congress se svými četnými konferenčními místnostmi a přímým spojením se sportovním centrem dokonalé místo pro jakýkoli druh jednání či osobních setkání.

NH Olomouc Congress nabízí 137 prostorných pokojů, včetně 3 suit a 10 pokojů superior. Samozřejmostí je klimatizace, satelitní TV, telefon, bezplatný internet, pokojový safe.

Adresa: Legionářská 21, 779 00 Olomouc
www: http://www.nh-olomouc.cz
tel.: +420 585 575 111
e-mail: nholomouccongress@nh-hotels.com

Pension Křivá ****

Pension Křivá**** se nachází v samotném historickém centru Olomouce. 
Nabízí svým hostům jedinečné spojení atraktivní lokality a luxusního ubytování.
Pension vznikl rekonstrukcí původně barokního měšťanského domu, jehož počátky sahají do 13. století.
Pension je situován v klidném prostředí městské památkové rezervace Olomouc, v těsné blízkosti bezpočtu historických a církevních památek.
Naše služby jistě ocení také obchodní klientela, která ve vybavení pokojů nalezne ideální zázemí pro svou pracovní činnost.

Adresa: Křivá 8, 779 00 Olomouc
www: www.pension-kriva.cz
tel.: +420 585 209 204
e-mail: info@pension-kriva.cz

Pension U Jakuba ***

Penzion je situován na ulici 8. května v Olomouci, kde v pěší vzdálenosti najdete oblíbenou turistickou atrakci Sloup Nejsvětější Trojice zapsaný v seznamu památek UNESCO.

Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, obchodní pobyty, turisty a také za účelem rekreace v Olomouci. Dlouhodobý pronájem pokojů v Olomouci využívají zejména firmy pro své zaměstnance.

Možnost parkování je za příplatek přímo v objektu. Internet zdarma na každém pokoji.

I u nás můžete uplatnit Olomouc region Card - turistickou slevovou kartu. 

Adresa: 8.května 9, 772 00 Olomouc
www: www.pensionujakuba.cz
tel.: +420 585 209 995
e-mail: ujakuba@iol.cz

Penzion Caruso

Nabízíme stylové ubytování ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím. Náš penzion má kapacitu 80 míst s možností hlídaného parkoviště. Restaurace nabízí tuzemské i zahraniční speciality, na terase s velkoplošnou televizí máme vše pro grilování.

Adresa: Střední novosadská 30, 779 00 Olomouc
www: http://www.europroficar.cz
tel.: +420 585 435 721
e-mail: jarmilapinosova@seznam.cz

Penzion Na Hradě

Hotel Penzion Na Hradě se nachází přímo v centru města Olomouce. Hotel je obklopen historickými budovami a vzdálen cca 150 m od olomoucké radnice s orlojem, sloupu Nejsvětější Trojice a kaple sv. Jana Sarkandra.

Hotel nabízí příjemné a pohodlné ubytování v 8 komfortně zařízených pokojích. Celý hotel je klimatizovaný a nekuřácký (mimo venkovní terasy). Ve všech pokojích je hostům k dipozici bezplatné WiFi připojení k internetuTV se satelitním příjmem, minibar a trezor. Ke každému pokoji přísluší luxusně zařízena koupelna se sprchovám koutem a WC.

Mezi zajímavosti penzionu patří vlastní vinný sklípek vhodný k pořádání soukromých jednání a oslav, který ocení především příznivci dobrého a kvalitního vína.


Adresa: Michalská 4, 779 00 Olomouc
www: www.penzionnahrade.cz
tel.: +420 585 203 231
e-mail: penzion@penzionnahrade.cz

Penzion U Kapličky

Nově otevřený penzion v Olomouci-Hejčíně se nachází nad Hostincem U Kapličky. Má kapacitu 24 lůžek, všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV. K dispozici je kuchyňka.

Adresa: Břetislavova 3, 779 00 Olomouc
www: http://www.kaplicka-bohemia.cz
tel.: +420 588 519 281
e-mail: M.lanta@volny.cz

Penzion v Jízdárně

Nový, moderní penzion se nachází v klidném prostředí, kousek od historického centra Olomouce. Nabízíme dvoulůžkové pokoje a apartmán s celkovou kapacitou 43 lůžek. Penzion je vhodný k pořádání školení, konferencí, firemních i rodinných akcí. Na pokojích WIFI internet, televize, minibar. Nabízíme parkování zdarma přímo v areálu penzionu, parkoviště je nepřetržitě sledováno kamerovým systémem.


Adresa: Lazecká 81/576, 779 00 Olomouc
www: http://www.penzionvjizdarne.cz
tel.: +420 588 881 007
e-mail: info@penzionvjizdarne.cz

Restaurace a penzion GLORIA

Naše restaurace penzion se nachází v Olomouci na výpadovce na Šternberk směr Svatý Kopeček.

Při volbě ubytování, bychom Vás chtěli ovlivnit moderním interierem, jak při strávení Vaší dovolené, tak při pracovní cestě.

Stylová restaurace se nachází na výpadovce na Šternberk. Přivítáme vás v příjemném prostředí s možností pořádání firemních večírků, svateb, promocí a rodinných oslav. Výběr ze 4 poledních menu a gurmánských specialit. Letní zahrádka ve dvoře objektu. WIFI.

Adresa: Chválkovická 121/26, 779 00 Olomouc
www: www.penziongloria.cz
tel.: +420 585 310 481
e-mail: jureckova-ivana@seznam.cz

Restaurace a Penzion Myslivna

Penzion Myslivna se nachází v obci Velký Újezd na úpatí Oderských vrchů v nadmořské výšce 371 m, 18 km východně od Olomouce, bezprostředně u dálnice E442.
V blízkosti se nacházejí lesy, které přímo vybízejí k turistickým vycházkám, houbaření i cykloturistice. V zimních měsících ocení milovníci zimních sportů skvělé podmínky pro lyžování.
Penzionu Myslivna můžete využít při služebních cestách, k pořádání rodinných oslav, společenských večírků, firemních akcí nebo k rekreaci s komfortním ubytováním.
Rádi Vás obsloužíme v restauraci, baru a v letní sezóně na zahrádce s krytým grilem.
Všem hostům je k dispozici parkoviště u penzionu.

Akceptujeme platební karty:
American ExpressVISAEurocard/MastercardDiners Club
Přijímáme stravenky:
Gastro-PassCheque dejeuner

Adresa: Velký Újezd 163, 783 55 Olomouc
www: www.myslivna.eu
tel.: +420 585 358 103
e-mail: provozni@myslivna.eu

Sluňákov

Ubytujte se v nízkoenergetickém domě přikrytém zemí, jehož klid ruší pouze koncert žab v nedalekém rybníku ( virtuální prohlídka domu). Skromné, avšak příjemné a levné ubytování v klidném prostředí na hranici lužního lesa CHKO Litovelské Pomoraví.

  • možnost půjčení jízdního kola
  • možnost prohlídky stavebního, architektonického a technologického řešení jedinečného domu, který získal prestižní architektonickou cenu Grand Prix architektury 2007.
  • 44 lůžek, 270/380 Kč za lůžko, v závislosti na umístění sociálních zařízení
  • vzhledem k tomu, že na Sluňákově bývají nejčastěji ubytovány děti, nemají do ubytovacích prostor přístup psi

Adresa: Skrbeňská 669/70, Horka nad Moravou
www: http://www.slunakov.cz
tel.: +420 585 378 345
e-mail: info@slunakov.cz

V Ráji

Hotel je situován v klidné části centra města. Komfortně zařízené pokoje jsou plně klimatizovány a vybaveny nábytkem z přírodních materiálů. V Ráji nabízí bezbariérový přístup a navíc signalizační systém pro zrakově postižené. O bezpečné parkování se postará krytá garáž, která je součástí komplexu hotelu.

Adresa: Hanáckého pluku 10, 779 00 Olomouc
www: http://www.hotelvraji.cz
tel.: +420 585 223 500
e-mail: hotel.vraji@seznam.cz

  1. další firmy v oboru